BMW Partnerzy

Katalog części

Witamy w internetowym magazynie oryginalnych części BMW.

Serwis zawiera oferty wyprzedaży oryginalnych części i akcesoriów do samochodów BMW oraz MINI, a także motocykli BMW. Wyprzedaże prowadzone są przez Autoryzowanych Dealerów z całej Polski. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce mogą Państwo w prosty i szybki sposób sprawdzić, czy poszukiwana część jest obecnie dostępna w ofercie któregokolwiek z Dealerów lub jakimi częściami do poszczególnych modeli Dealerzy w danej chwili dysponują.

Nasz serwis poza informacją o dostępności i wyprzedażowej, niższej niż w katalogu, cenie części, daje możliwość nawiązania kontaktu z Dealerami oferującymi najlepsze ceny. Po wyszukaniu odpowiedniej części i umieszczeniu jej w wirtualnym koszyku, wystarczy podać poprawne dane kontaktowe, a Dealerzy, którzy wystawili wybrane części na sprzedaż, skontaktują się z Państwem w celu sfinalizowania transakcji, proponując przy tym najdogodniejszą formę zakupu.

BMW Polska udostępnia mechanizm wyszukiwarki i wysyłania zapytania do Dealera, nie jest tym samym stroną w procesie sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za informacje umieszczane przez Dealerów w wyszukiwarce.

Zapraszamy!

Wejście do magazynu oryginalnych części BMW.