BMW Partnerzy

Program "Partnerstwo z jakością"

Program "Partnerstwo z jakością".

Czy sądzą Państwo, że oryginalne części BMW są droższe niż części innych producentów?

Na pierwszy rzut oka może się tak wydawać, trzeba jednak zajrzeć do naszej oferty, aby przekonać się o rzeczywistej różnicy.

Jak doskonale Państwo wiecie, możemy wyróżnić dwa podstawowe typy Klientów. Pierwszy z nich udaje się bezpośrednio do Dealera BMW w celu dokonania naprawy samochodu, drugi korzysta zaś z usług proponowanych przez niezależny warsztat. Decyzja Klienta uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Zależy ona najczęściej od wieku posiadanego pojazdu oraz od rodzaju i zakresu naprawy. Dlatego postrzegamy zakład dealerski BMW i Państwa jako partnerów, którym przyświeca wspólny cel: zadowolić Klientów BMW i odnieść sukces handlowy. Najważniejszym elementem naszej oferty jest osiągnięcie tego celu wspólnie z Państwem.

Program „Partnerstwo z jakością” oznacza, że zakład dealerski BMW szybko i niezawodnie dostarczy Państwu oryginalne części i akcesoria BMW na atrakcyjnych warunkach, ale nie tylko. Ponadto oferuje Państwu szereg dalszych usług, służymy radą i wsparciem oraz daje Państwu dostęp do fascynującego świata BMW.

Nasza oferta specjalnie dla Państwa:
oryginalne części i akcesoria BMW z 24-miesięczną gwarancją
Elektroniczny Katalog Części (ETK)
uaktualnienia katalogów oraz materiałów promocyjnych
pomoc techniczna – wskazówki montażu
atrakcyjne rabaty
indywidualnie ustalone warunki płatności
centralna osoba kontaktowa
dostawa części do Państwa warsztatu/sklepu

Serdecznie zapraszamy do współpracy.